VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki zaczynamy za

0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund

Aktualności

ROZMOWY O KONGRESIE

Kategoria: Aktualności | Dodane 18.10.2019 o godzinie 14:03

Wydawnictwo Adam Marszałek odwiedziła dwuosobowa delegacja z Ukrainy, by porozmawiać o udziale ukraińskich uczonych w VII Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim oraz rozszerzeniu możliwości publikacyjnych uczestników Kongresu. Prezes wchodzącego w skład Marszałek Publishing Group Wydawnictwa Helvetica z Odessy, Oleg Golovko, zaproponował możliwość publikacji anglojęzycznych tekstów pokongresowych w czasopismach Baltija Publishing – w tym prestiżowym, indeksowanym w Web of Science – periodyku Baltic Journal of Economic Studies. Towarzyszący mu dyrektor Center for Ukrainian and European Scientific Cooperation Mykhaila Vikhiaiev wyszedł z inicjatywą organizacji towarzyszącego Kongresowi seminarium z udziałem najwybitniejszych ukraińskich uczonych poświęconego problematyce współczesnej Ukrainy. Z gośćmi rozmawiali prezes koncernu Marszałek Publishing Group dr Adam Marszałek i sekretarz VII MKA dr Bartosz Płotka.

 

Czytaj dalej >

KONSUL GENERALNA CHRL NA KONGRESIE

Kategoria: Aktualności | Dodane 26.09.2019 o godzinie 14:40

W czasie spotkania w Konsulacie Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku żona prezesa Towarzystwa Azji i Pacyfiku, Halina Marszałek, wraz z dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Sylwią Tubielewicz-Olejnik, wręczyły pani Konsul Generalnej Chin, Zhao Xiuzhen zaproszenie na VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki, który odbędzie się 20-22 maja 2020 roku. Z przyjemnością informujemy, że pani Konsul Generalna przyjęła zaproszenie i po raz kolejny pojawi się na Kongresie.

 

Czytaj dalej >

INDONEZJA GOŚCIEM HONOROWYM KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 23.09.2019 o godzinie 13:14

Prof. Joanna Marszałek-Kawa, Kierownik Naukowy Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego, spotkała się z Ambasador Indonezji, JE Siti Nugraha Mauludiah, by porozmawiać na temat roli i ponownego udziału Ambasady Indonezji w VII MKA. Mamy przyjemność poinformować, że w wyniku przeprowadzonych rozmów Republika Indonezji została Gościem Honorowym VII MKA, na którym zaprezentuje bogaty w atrakcje program kulturowy.

Czytaj dalej >

NOWY ORGANIZATOR KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 06.09.2019 o godzinie 09:32

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona organizatorów Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego dołączyły dwie znaczące instytucje: China Renmin University Press (CRUP) oraz B&R Academic Publishing Alliance (BR-APA). CRUP uważany jest za najbardziej prestiżowe wydawnictwo książek naukowych w Chinach. Jest jednocześnie naszym największym i najstarszym partnerem wydawniczym z Dalekiego Wschodu. BR-APA jest stowarzyszeniem realizującym założenia inicjatywy Pasa i Drogi w zakresie międzynarodowych publikacji naukowych. Polskimi członkami stowarzyszenia są m.in. Wydawnictwo Adam Marszałek, Time Marszałek Group, Uniwersytet Mikołaja Kopernika oraz Uniwersytet Gdański.

Czytaj dalej >

RUSZA REJESTRACJA NA VII KONGRES

Kategoria: Aktualności | Dodane 30.08.2019 o godzinie 14:26

Szanowni Państwo!


Odpowiadając na liczne zapytania, mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy zapisy na VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki.
Pierwszą osobą, która potwierdziła udział w Kongresie jest cieszący się szerokim uznaniem polski uczony, ks. prof. dr hab. Janusz Mariański z Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie.
Jednocześnie informujemy, że będziemy sukcesywnie zawiadywać Państwa o postępach przygotowań do 7. edycji Kongresu.

Czytaj dalej >

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5 > z 5

Main

Organizatorzy

Towarzystwo Azji i Pacyfiku Fundacja Mojsiewicza Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Centrum Wspierania Biznesu Urząd Miasta Torunia UMK
WPISM WNEIZ fil kreska dun
uw CRUP kp BRAPA

Partnerzy strategiczni

Partnerzy strategiczni

Partnerzy

Wydawnictwo Adam Marszałek cbw BB komplet Miasto Toruń IPSA csw MSZ Republika Indonezji
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego PNTP Toruń Auto Frelik Żar Tandori Yearbook Gromada Studia Orientalne Nowa Polityka Wschodnia
Helkell

Partnerzy medialni

Tv Toruń Tylko Toruń Poza Toruń Poza Bydgoszcz Echo  Świdwina Azja Pacyfik
Express Bydgoski Nowości Nowa Polityka Wschodnia Gazeta Pomorska Studia Orientalne
TVP Bydgoszcz Political Science Yearbook

Patronat honorowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda
Prezyden Miasta Torunia Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Invest Rektor Tretyn
VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki „The Power of Asia. State – Society - Economy"  zadanie było dofinansowane w ramach umowy nr 773/P-DUN/2018  ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę