VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki zaczynamy za

0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund

Aktualności

MSZ WSPIERA KONGRES

Kategoria: Aktualności | Dodane 05.11.2018 o godzinie 08:45

Minister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz po raz kolejny objął patronat nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim. Inicjatywa skupiająca od kilku lat dyplomatów, uczonych oraz przedsiębiorców co roku jest wspierana przez najważniejsze instytucje rządowe.

Czytaj dalej >

SPOTKANIE SEKRETARZY

Kategoria: Aktualności | Dodane 01.11.2018 o godzinie 19:17

Rozpoczęliśmy przygotowania do VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego. Na spotkaniu, zorganizowanym przez dr hab. Joannę Marszałek-Kawę, prof. UMK, sekretarze dyskutowali o podziale obowiązków oraz o planach dotyczących kolejnej edycji wydarzenia.

 

Czytaj dalej >

MINISTER GOWIN PATRONEM KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 25.10.2018 o godzinie 11:18

Miło nam poinformować, że po raz kolejny starania Towarzystwa Azji i Pacyfiku o patronat Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakończyły się sukcesem. VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki, tak jak jego dwie poprzednie edycje, został objęty patronatem Ministra Jarosława Gowina.

Czytaj dalej >

WOJEWODA PATRONEM KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 18.10.2018 o godzinie 14:08

Jak co roku nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim patronat obejmują najważniejsze instytucje rządowe i samorządowe. Miło nam poinformować, że do tego grona dołączył Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.
 

Czytaj dalej >

ALEKSANDER ZLATKIN NA KONGRESIE

Kategoria: Aktualności | Dodane 10.10.2018 o godzinie 08:34

Do grona osób, które zapowiedziały swoje uczestnictwo w VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim, dołączył Aleksander Zlatkin – Konsul Honorowy Rzeczpospolitej Polskiej w Biszkeku.

Czytaj dalej >

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6 > z 6

Organizatorzy

Towarzystwo Azji i Pacyfiku Fundacja Mojsiewicza Centrum Badań Wschodnich Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Centrum Wspierania Biznesu Urząd Miasta Torunia UMK

Partnerzy

Wydawnictwo Adam Marszałek Województwo Kujawsko-Pomorskie BB komplet cbw Miasto Toruń IPSA csw MSZ MAT BUD
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego PNTP Toruń Gardocki Royalindair Yearbook Gromada Studia Orientalne Nowa Polityka Wschodnia

Partnerzy medialni

Tv Toruń Tylko Toruń Poza Toruń Poza Bydgoszcz Echo  Świdwina

Patronat honorowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Prezyden Miasta Torunia Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego