VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki zaczynamy za

0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund

Aktualności

DRUGA ZMIANA DATY KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 08.06.2020 o godzinie 10:26

Szanowni Państwo,
W związku z rozporządzeniem Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika o przesunięciu lub odwołaniu wszystkich wydarzeń naukowych współorganizowanych przez UMK mających odbyć się w terminie do 30 września 2020 roku informujemy, że kolejnej zmianie ulega termin VII Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego.

Nową datą wydarzenia jest 21-23 października 2020 roku.

Mamy nadzieję, że zmiana ta nie spowoduje niedogodności oraz że zaszczycą Państwo swoją obecnością to unikatowe w europejskiej skali wydarzenie. Prosimy o potwierdzanie możliwości uczestnictwa w VII MKA w nowym terminie.

Czytaj dalej >

UCZESTNICY KONGRESU O CHINACH

Kategoria: Aktualności | Dodane 07.05.2020 o godzinie 13:19

W serii Biblioteka Azji i Pacyfiku ukazał się tom pt. „Peculiarities of China’s Politics and Culutre” pod redakcją prof. Joanny-Marszałek Kawy i mgr Kamili Rezmer-Płotka. Stanowi on efekt badań naukowych zaprezentowanych na VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim, który miał miejsce 16-17 maja 2019 r. Tom został poświęcony problematyce współczesnej polityki i kultury Chin oraz wpisuje się w program upowszechniania wyników polskich badań związanych z Azją. Zapraszamy do lektury oraz rejestracji na VII Kongres Azjatycki, który odbędzie się 23-25 września 2020 roku.

Czytaj dalej >

PROFESOR PAJĄK W RADZIE KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 20.04.2020 o godzinie 07:00

 

W trakcie pobytu w Wydawnictwie Adam Marszałek wybitny polski uczony prof. dr hab. Kazimierz Pająk odebrał z rąk Prezesa Towarzystwa Azji i Pacyfiku dra Adama Marszałka nominację do Rady Naukowej Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego. Prezes TAiP wręczył ją w imieniu prof. Joanny Marszałek-Kawy, która pełni funkcję Przewodniczącej Rady Naukowej Kongresu.

 

Przy tej okazji przypominamy, że z powodu pandemii termin VII Kongresu został przesunięty na 23-25 września 2020 r.

Czytaj dalej >

ZMIANA TERMINU KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 31.03.2020 o godzinie 10:40

W związku z pandemią koronawirusa oraz rozporządzeniem Rektora UMK o przesunięciu terminów konferencji, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników komitet organizacyjny VII Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego podjął decyzję o zmianie terminu wydarzenia. 7MKA odbędzie się 23-25 września 2020 roku. Dotychczas zarejestrowane osoby prosimy o potwierdzenia możliwości udziału w nowym terminie, a pozostałe zachęcamy do zgłaszania tematów wystąpień.

Czytaj dalej >

KONGRES FLAGOWYM WYDARZENIEM OBCHODÓW 65-LECIA RELACJI DYPLOMATYCZNYCH POLSKA-INDONEZJA

Kategoria: Aktualności | Dodane 24.02.2020 o godzinie 14:40

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że Gość Honorowy VII Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego - Republika Indonezji - uznał 7MKA za flagowe polskie wydarzenie w ramach obchodów 65. rocznicy zawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Indonezją.

Czytaj dalej >

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5 > z 5

Main

Organizatorzy

Towarzystwo Azji i Pacyfiku Fundacja Mojsiewicza Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Centrum Wspierania Biznesu Urząd Miasta Torunia UMK
WPISM WNEIZ fil kreska dun
uw CRUP kp BRAPA

Partnerzy strategiczni

Partnerzy strategiczni

Partnerzy

Wydawnictwo Adam Marszałek cbw BB komplet Miasto Toruń IPSA csw MSZ Republika Indonezji
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego PNTP Toruń Auto Frelik Żar Tandori Yearbook Gromada Studia Orientalne Nowa Polityka Wschodnia
Helkell

Partnerzy medialni

Tv Toruń Tylko Toruń Poza Toruń Poza Bydgoszcz Echo  Świdwina Azja Pacyfik
Express Bydgoski Nowości Nowa Polityka Wschodnia Gazeta Pomorska Studia Orientalne
TVP Bydgoszcz Political Science Yearbook

Patronat honorowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojewoda
Prezyden Miasta Torunia Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Invest Rektor Tretyn
VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki „The Power of Asia. State – Society - Economy"  zadanie było dofinansowane w ramach umowy nr 773/P-DUN/2018  ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę