VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki zaczynamy za

0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund

Aktualności

MINISTER GOWIN PATRONEM KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 25.10.2018 o godzinie 11:18

Miło nam poinformować, że po raz kolejny starania Towarzystwa Azji i Pacyfiku o patronat Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakończyły się sukcesem. VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki, tak jak jego dwie poprzednie edycje, został objęty patronatem Ministra Jarosława Gowina.

Czytaj dalej >

WOJEWODA PATRONEM KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 18.10.2018 o godzinie 14:08

Jak co roku nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim patronat obejmują najważniejsze instytucje rządowe i samorządowe. Miło nam poinformować, że do tego grona dołączył Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.
 

Czytaj dalej >

ALEKSANDER ZLATKIN NA KONGRESIE

Kategoria: Aktualności | Dodane 10.10.2018 o godzinie 08:34

Do grona osób, które zapowiedziały swoje uczestnictwo w VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim, dołączył Aleksander Zlatkin – Konsul Honorowy Rzeczpospolitej Polskiej w Biszkeku.

Czytaj dalej >

SOLIDNY PARTNER

Kategoria: Aktualności | Dodane 08.10.2018 o godzinie 14:28

Do grona partnerów Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego dołączyła firma Mat-Bud. W trakcie spotkania z prezesem Zarządu Jackiem Rutkowskim prezes Towarzystwa Azji i Pacyfiku dr Adam Marszałek przedstawił historię i ideę Kongresu.

Czytaj dalej >

AMBASADOR AZERBEJDŻANU ZAPROSZONY NA KONGRES

Kategoria: Aktualności | Dodane 27.09.2018 o godzinie 09:54

JE Hassan Hassanov, Ambasador Republiki Azerbejdżanu w Polsce, przyjął zaproszenie na VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki. W trakcie uroczystości z okazji 100. rocznicy niepodległości Azerbejdżanu Pan Ambasador pogratulował prof. Joannie Marszałek-Kawa, kierownik naukowej MKA, organizacji kolejnej edycji tej prestiżowej imprezy.

Czytaj dalej >

Strona: < 1, 2, 3, 4 > z 4

Organizatorzy

Towarzystwo Azji i Pacyfiku Fundacja Mojsiewicza Centrum Badań Wschodnich Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Centrum Wspierania Biznesu Urząd Miasta Torunia UMK

Partnerzy

Wydawnictwo Adam Marszałek Województwo Kujawsko-Pomorskie BB komplet dom_muz cbw Miasto Toruń IPSA csw MSZ
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego PNTP Toruń Gardocki Royalindair

Partnerzy medialni

Tv Toruń Tylko Toruń Poza Toruń Poza Bydgoszcz Echo  Świdwina

Patronat honorowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego