VI Międzynarodowy Kongres Azjatycki zaczynamy za

0 dni 0 godzin 0 minut 0 sekund

Aktualności

PREZYDENT TORUNIA PATRONEM HONOROWYM KONGRESU

Kategoria: Aktualności | Dodane 05.03.2019 o godzinie 13:14

Prezydent Torunia Michał Zaleski po raz kolejny objął honorowy patronat nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim. Pan Prezydent wspiera tę inicjatywę od początku i zawsze uczestniczy w uroczystym otwarciu Kongresu, witając Gości z całego świata.

Czytaj dalej >

KOMITET ORGANIZACYJNY DYSKUTUJE O KONGRESIE

Kategoria: Aktualności | Dodane 26.02.2019 o godzinie 10:49

W siedzibie Towarzystwa Azji i Pacyfiku odbyło się kolejne zebranie Komitetu Organizacyjnego VI Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego. Spotkaniu przewodniczyła kierownik naukowa Kongresu prof. Joanna Marszałek-Kawa, która omówiła z sekretarzami bieżący stan przygotowań do wydarzenia zaplanowanego na 15–17 maja 2019 roku.

Czytaj dalej >

ZAPROSZENIE DLA AMBASADORA WIETNAMU

Kategoria: Aktualności | Dodane 19.02.2019 o godzinie 13:43

JE Vu Dang Dung, Ambasador Socjalistycznej Republiki Wietnamu, wyraził zainteresowanie udziałem w VI Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim. Pan Ambasador pełni funkcję dyplomatyczną od 2017 roku zarówno w Polsce, jak i na Litwie.

Czytaj dalej >

MARSZAŁEK CAŁBECKI WSPIERA KONGRES

Kategoria: Aktualności | Dodane 12.02.2019 o godzinie 12:47

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki po raz kolejny objął honorowy patronat nad Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim. Jak co roku Pan Marszałek będzie uczestniczył w rozpoczęciu Kongresu i jako pierwszy z Gości zabierze głos podczas uroczystego otwarcia.

Czytaj dalej >

GOŚĆ HONOROWY

Kategoria: Aktualności | Dodane 08.02.2019 o godzinie 12:35

Wszystkich uczestników i osoby zainteresowane VI Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim pragniemy poinformować, że Gościem Honorowym tegorocznej edycji będzie Republika Korei reprezentowana przez JE Sun Mirę, Ambasador tego kraju w Polsce.

Czytaj dalej >

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5 > z 5

Organizatorzy

Towarzystwo Azji i Pacyfiku Fundacja Mojsiewicza Centrum Badań Wschodnich Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Centrum Wspierania Biznesu Urząd Miasta Torunia UMK

Partnerzy

Wydawnictwo Adam Marszałek Województwo Kujawsko-Pomorskie BB komplet cbw Miasto Toruń IPSA csw MSZ MAT BUD
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego PNTP Toruń Gardocki Royalindair Yearbook Gromada Studia Orientalne Nowa Polityka Wschodnia

Partnerzy medialni

Tv Toruń Tylko Toruń Poza Toruń Poza Bydgoszcz Echo  Świdwina

Patronat honorowy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Prezyden Miasta Torunia Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego